Casarao Historico Do Seculo XIX Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Casarao Historico Do Seculo XIX Villa Prado könnyű elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a körülbelül 5 perc sétára található Praia do Centro. A villa legfeljebb 8 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A Parque Nacional do Descobrimento hozzávetőlegesen 4 km-re, a Praia Do Prado pedig csupán 600 méterre helyezkedik el a Prado városi nyaralótól. A közeli látnivalók közé tartozik az Igreja Matriz de Nossa Senhora da Purificação is, amely mindössze 10 percnyi sétára található.
A Casarao Historico Do Seculo XIX Villa kilátást nyújt a kertre a vendégek élvezetére.
A Prado városi szállás vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A brazil specialitásokat kínáló Banana da Terra nagyjából egy 5 perces sétára van. Továbbá a Rodoviaria Municipal buszpályaudvar nagyjából 900 méterre található.
- Helyi látnivalók
- Atelier de Agadman1042 km
- Novo Prado tengerpart2917 km
- Praia do Centro166 km
- Barra do Prado Beach1926 km
- Praia Do Prado592 km
- Igreja Matriz de Nossa Senhora da Purificação110 km
- Coqueiral tengerpart291 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel170 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Minibár
- Terasz
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Casarao Historico Do Seculo XIX Villa közelében?
A Casarao Historico Do Seculo XIX Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Praia do Centro (alig 5 percnyi sétára az ingatlantól), az Igreja Matriz de Nossa Senhora da Purificação pedig 200 méterre van. - ❓
A Casarao Historico Do Seculo XIX Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casarao Historico Do Seculo XIX Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casarao Historico Do Seculo XIX Villa befogadóképessége?
A Casarao Historico Do Seculo XIX Villa akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
Az ingatlan kínál konyhai felszereltséget?
Az ingatlan felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Casarao Historico Do Seculo XIX Villa élvezetes kilátást kínál?
A Casarao Historico Do Seculo XIX Villa kertre néző kilátással várja vendégeit.